26.8 2017, Trojanovice 19

Příjeďte se s námi poveselit na první ročník přátelského hudebně - divadelního Festivalu Paseka!

Kudy na festival?

Festival Paseka se koná nedaleko Bystrého potoka v Trojanovicích (koukněte na mapu) na prostorné pasece, kterou využívá místní lesní školka. Parkovat auta je možné na blízkém parkovišti u fotbalového hřiště.

Program festivalu

Divadla (nejen) pro děti - od 12:00:
Divadlo Stará Aréna Ostrava - Bílá velryba
Divadlo ROLO Rožnov pod Radhoštěm - Červená karkulka (loutkové představení)
Divadlo Kampa Praha - Honza a lesní skřítek

Kapelky a muzikanti - od 15:00:
Citytonians - reggae dub / Ostrava
Martin Chovanec lo-fi folk / Nový Jičín
Na značky! - alternative bigbeat / Trojanovice/Ostrava
Nitrocel - punk bigbeat / Ostrava
Trolíla - Frenštát p.R.
UFO Hunters - grunge rock acoustic /Hradec/Odry
We play Aparát - alternative pop / Rýmařov
W.O.CH. - rock grunge / Ostrava

změna programu vyhrazena

Praktické info

  • Vezměte na festival děti! – připravili jsme pro ně tři divadelní představení, na pasece máme všelijaké prolézátka, houpátka, poskakovátka a pískoviště...

  • Zvažte, zda brát peska – pejskům se povětšinou nelíbí hlasitá hudba a cítí se nesví v davu lidí. Pokud není zbytí a své psí mazlíčky nemáte po dobu festivalu kam udat, vemte je sebou, ale mějte je na vodítku a ideálně s náhubkem.

  • Pršet nebude, ale... kdyby náhodou, vemte si pláštěnku. Festival se koná venku a hrát se bude, i kdyby trakaře padaly.

  • Od země táhne takže pokud se nehodláte věnovat divokému tanci, vemte si na sezení deku nebo karimatku, posezení bude v trávě.

  • Vstupné je dobrovolné ale nějakou tu kačku si sebou vemte - na místě budeme čepovat vynikající pivo z kunčického pivovárku, bude zde něco k zakousnutí, jak pro masožravce, tak pro listokřupy a pro odvážné i nějaká ta ohnivá voda...

  • Zůstaňte přes noc Nejede vám večer vlak ani autobus? Chcete si dát pivo a jste autem? Na pasece můžete po festiválku přespat - vemte si stan nebo si to užijte krásně pod širákem...

Lesní školka?

Naší prioritou je vést děti ke zdravému životnímu stylu a odpovědnému postoji k sobě, k ostatním i k životnímu prostředí.

Více o lesní školce