22.8 2020, Trojanovice 19E

Příjeďte se s námi poveselit na čtvrtý ročník přátelského hudebně - divadelního Festivalu Paseka!

Kudy na festival?

Festival Paseka se koná nedaleko Bystrého potoka v Trojanovicích (koukněte na mapu) na prostorné pasece, kterou využívá místní lesní školka. K parkování využívejte prosím parkoviště u hřiště a ve dvoře firmy MRK (bude označeno na místě).

Sponzoři festivalu

Festival Paseka děkuje sponzorům:
MRK STAVBY s.r.o., DKZ Tomáš Střalka, Tornio s.r.o., Stavby IZOtrade s.r.o., VSF Novotný s.r.o., Termo Frenštát p.R., TRASO s.r.o., TOPITO s.r.o, Přírodní bydlení Gajda, Pila Kunčice p.O., obec Trojanovice, MAS Lašsko, z.s., Farma Menšík, Tiskárna Schenk s.r.o., Městské kulturní středisko Frenštát p.R.

Program festivalu

Divadla (nejen) pro děti - od 12:00:
Pavel Nowak O Hláskovi a píšťalce
Adolf Dudek Pohádkové kreslení

Kapelky a muzikanti - od 14:00:
Poletíme? country/punk
Už jsme doma experiment/punk
Zelené koule eko/punk
RukyNaDudy folklór
Čuračí hlavy folk/punk
23:55 alternativa/folk
Na značky alternativa/pop
Národní divadlo jazz/punk
Živa alternativa/folk
M.A.K.S. crew - drum and bass

Praktické info

  • Vezměte na festival děti! – připravili jsme pro ně tři divadelní představení, na pasece máme všelijaké prolézátka, houpátka, poskakovátka a pískoviště...

  • Zvažte, zda brát pejska – pejskům se povětšinou nelíbí hlasitá hudba a cítí se nesví v davu lidí. Pokud není zbytí a své psí mazlíčky nemáte po dobu festivalu kam udat, vemte je sebou, ale mějte je na vodítku a ideálně s náhubkem.

  • Pršet nebude, ale... kdyby náhodou, vemte si pláštěnku. Festival se koná venku a hrát se bude, i kdyby trakaře padaly.

  • Od země táhne takže pokud se nehodláte věnovat divokému tanci, vemte si na sezení deku nebo karimatku, posezení bude v trávě.

  • Vstupné je dobrovolné ale nějakou tu kačku si sebou vemte - na místě budeme čepovat vynikající pivo z kunčického pivovárku, bude zde něco k zakousnutí, jak pro masožravce, tak pro listokřupy a pro odvážné i nějaká ta ohnivá voda...

  • Zůstaňte přes noc! Nejede vám večer vlak ani autobus? Chcete si dát pivo a jste autem? Na pasece můžete po festiválku přespat - vemte si stan nebo si to užijte krásně pod širákem...

  • Respektujte přírodu i lidi kolem sebe. Festival se odehrává na lesní pasece, navíc v areálu lesní školky. Buďte prosím důslední a odpadky směřujte do popelnic a košů. Neodhazujte na louce nedopalky a buďte na sebe hodní! Provozní řád (pdf)

Bylo

Ročník 2017
Ročník 2018
Ročník 2019

Lesní školka?

Naší prioritou je vést děti ke zdravému životnímu stylu a odpovědnému postoji k sobě, k ostatním i k životnímu prostředí.

Více o lesní školce